O nás

partner Vašeho vzdělávání v Supply Chain Managementu

Supply Chain Education

Naší hlavní činností je vzdělávání v oblasti řízení dodavatelského řetězce. Organizujeme přípravné kurzy, certifikační zkoušky a distribujeme výukové materiály pro jednotlivce i firmy. V Česku a střední Evropě již působíme od roku 2013 a jsme zde jediným oficiálním partnerem APICS a IBF, tudíž nabízíme exkluzivní vzdělávací program s možností závěrečného složení zkoušek a získání mezinárodních certifikátů.

Nadšení a individuální přístup jsou pro nás klíčové! Naši zkušení a certifikovaní instruktoři s Vámi budou sdílet vlastní zkušenosti a poskytovat Vám nejpokrokovější metody z oblasti řízení dodavatelského řetězce, díky čemuž si nás vybírají společnosti Samsung Electronics, Novartis, DHL, Honeywell, Foxconn, Philips a mnoho dalších.

a
rob

Zkušený Rob v současné době přednáší jako docent na Fontys University of Applied Sciences (Eindhoven, Holandsko) a jako hostující profesor také na několika univerzitách ve Spojeném království, kde vyučuje Procesní řízení (BPM), Řízení dodavatelského řetězce (SCM) a Řízení změn (CM) a to jak v bakalářských, tak v magisterských kurzech. Rob patří mezi uznávané odborníky a je spoluautorem několika učebnic z oboru Řízení dodavatelského řetězce.

U organizace APICS působí jako SME (Subject Matter Expert) na kurzy CPIM a CSCP, a je jedním z tvůrců programu rozvoje pro instruktory (IDP). Je jedním z mála nositelů titulu Master Teacher pro kurzy CPIM a CSCP. Mezi klienty, u kterých kurzy APICS vyučoval, patří například Panalpina, Nike, Cap-Gemini, ASML, Campina-Melkunie, IBM, Novartis, Tyco, Eaton Industries a další.

ROB VAN STRATUM

APICS Master Teacher
cle

Ana vystudovala obor Business Administration na University of Málaga ve Španělsku. Svou kariéru odstartovala v oblasti řízení výroby a postupně se vypracovala z počáteční pozice plánovače výroby, přes funkční konzultantku až na service manažerku pro zákazníky. Během své pracovní kariéry získala mnoho zkušeností z působení v mezinárodních společnostech, např. Fujitsu, Altra Corporation Oracle nebo Armstrong World Industries.

Anna je již několik let certifikovanou instruktorkou APICS a s námi spolupracuje již od začátku roku 2015. Svůj vlastní certifikát CPIM získala roku 2005 a o čtyři roky později složila zkoušky a získala tak i certifikát CSCP. Během kurzu s Vámi bude sdílet stovky svých cenných zkušeností.

ANA CLÉRISSE

APICS Certified Instructor
vašek

Václav vystudoval analytickou chemii na Karlově univerzitě a žije od roku 1990 ve Švýcarsku, kde pracoval mnoho let v nadnárodní farmaceutické firmě jako plánovač, je nositelem titulu CPIM a CSCP. Václav má manažerské zkušenosti v různých oblastech a pracuje i jako kariérní poradce.

VACLAV SULISTA

Business Development Manager

Naši klienti

Více než 150+ spokojených zákazníků

Co říkají klienti o našich kurzech