Tým

Nadšení a individuální přístup jsou pro nás klíčové.
Naši zkušení a certifikovaní instruktoři s vámi budou sdílet vlastní zkušenosti a poskytovat vám nejpokrokovější metody z oblasti řízení dodavatelského řetězce

founder
Rob van stratum

APICS
Master teacher

ROB VAN STRATUM

Zkušený Rob v současné době přednáší jako docent na Fontys University of Applied Sciences (Eindhoven, Holandsko) a jako hostující profesor také na několika univerzitách ve Spojeném království, kde vyučuje Procesní řízení (BPM), Řízení dodavatelského řetězce (SCM) a Řízení změn (CM) a to jak v bakalářských, tak v magisterských kurzech. Rob patří mezi uznávané odborníky a je spoluautorem několika učebnic z oboru Řízení dodavatelského řetězce.

U organizace APICS působí jako SME (Subject Matter Expert) na kurzy CPIM a CSCP, a je jedním z tvůrců programu rozvoje pro instruktory (IDP). Je jedním z mála nositelů titulu Master Teacher pro kurzy CPIM a CSCP. Mezi klienty, u kterých kurzy APICS vyučoval, patří například Panalpina, Nike, Cap-Gemini, ASML, Campina-Melkunie, IBM, Novartis, Tyco, Eaton Industries a další.

APICS
CERTIFIED INSTRUCTOR

ANA clÉrisse

Ana vystudovala obor Business Administration na University of Málaga ve Španělsku. Svou kariéru odstartovala v oblasti řízení výroby a postupně se vypracovala z počáteční pozice plánovače výroby, přes funkční konzultantku až na service manažerku pro zákazníky. Během své pracovní kariéry získala mnoho zkušeností z působení v mezinárodních společnostech, např. Fujitsu, Altra Corporation Oracle nebo Armstrong World Industries.

Anna je již několik let certifikovanou instruktorkou APICS a s námi spolupracuje již od začátku roku 2015. Svůj vlastní certifikát CPIM získala roku 2005 a o čtyři roky později složila zkoušky a získala tak i certifikát CSCP. Během kurzu s Vámi bude sdílet stovky svých cenných zkušeností.

ana clarisse supply chain education
APICS
Ana ClÉrissE
vaclav sulista
APICS
Václav Šulista

CPIM a CLTD
Instruktor

Václav Šulista

Václav vystudoval analytickou chemii na Karlově univerzitě a žije od roku 1990 ve Švýcarsku, kde pracoval mnoho let v nadnárodní farmaceutické firmě jako plánovač, je nositelem titulu CPIM a CSCP. Václav má manažerské zkušenosti v různých oblastech a pracuje i jako kariérní poradce.

CSCP
CERTIFIED INSTRUCTOR

Jiří Sychra

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, Podnikohospodářskou fakultu. Už během studií se zaměřoval na logistiku a pracoval jako zástupce vedoucího logistiky ve společnosti Family Frost, následně na pozici Demand planner ve společnostech L´Oreal a Samsung Electronics, kde získal bohaté zkušenosti s trhem FMCG.

V roce 2013 Jiří absolvoval kurz CSCP, který úspěšně zakončil zkouškou a získal mezinárodní certifikát CSCP od organizace APICS.

Nyní pracuje v automotive průmyslu, který nejen v Čechách představuje špičku v logistických procesech. Jiří působí na pozici vedoucího logistiky, původně ve společnosti Simoldes Plasticos a nyní v Grupo Antolin (obě firmy jsou přímí dodavatelé Škoda Auto).

V Supply Chain Education má Jiří na starost obchodní jednání s klienty a celou koordinaci kurzů. Školí kurzy v češtině.

CSCP
Jiří Sychra

globální partneři

řekli o nás

sledujte nás na sociálních sítích

Exclusivní obsah & novinky z oboru

#supplychaineducation

dotazy & kontakt

Supply Chain Education

Potřebuje jiný termín? Máte dotazy? Ozvěte se

telefon

+420 725 893 150

budeme se
těšit
Napište nám