Naše kurzy

Certifikace APICS

Hlavními výhodami kurzů od organizace APICS je komplexní porozumění a získání perfektní orientace v řízení dodavatelského řetězce. Je pouze na vás, na jaké části se chcete zaměřit, můžete si vybrat kurz dle potřeb. Během přípravy na zkoušku a jejího skládání získáte dokonalou slovní zásobu a naučíte se používat přesné odborné termíny v angličtině, takže pro vás už komunikace nebude problém. Certifikáty od APICS jsou mezinárodně uznávané, což vám poskytne výhodu při pracovních pohovorech po celém světě.

Otevřené kurzy

Otevřené kurzy pro jednotlivce z různých firem a oborů nabízí zajímavé příležitosti. Kromě individuálního přístupu od zkušeného APICS instruktora, budete mít možnost sdílet své zkušenosti k dané problematice s odborníky z oboru a navázat tak cenné kontakty. Kurzy většinou probíhají v Praze.

Firemní kurzy

Firemní kurzy jsou na míru upravené potřebám firmy. Obsah jednotlivých certifikací může být zaměřen na specifika vašeho oboru. Tyto kurzy většinou probíhají přímo ve firmě od minimálního počtu 5 studentů

Online
kurzy

Je váš tým rozprostřený po několika místech v Česku nebo dokonce po celém světě? Neutrácejte za dopravu a ubytování. Máme pro vás řešení v podobě online kurzu. Výuka probíhá živě přes web kameru, tudíž zůstává neustálá možnost interakce s instruktorem i kolegy.

Výuka
v češtině

Máte v týmu kolegy, které neumí dobře anglicky, ale chcete jim pomoci se zlepšovat? Zajistěte jim výuku v českém jazyce. Český kurz nabízí stejný obsah jako anglický jen bez závěrečné zkoušky a mezinárodního certifikátu. Nejoblíbenějším českým kurzem je CPIM Part 1 – Základy řízení dodavatelského řetězce. Tyto kurzy probíhají vždy jako firemní kurzy od minimálního počtu 5 studentů.

dotazy & kontakt

Supply Chain Education

Potřebuje jiný termín? Máte dotazy? Ozvěte se

EMAIL

info@supply-chain-education.cz

 

telefon

+420 725 893 150

budeme se
těšit
Napište nám