Naše kurzy

Naše kurzy pokrývají celý dodavatelský řetězec

Certifikace APICS

Hlavními výhodami kurzů od organizace APICS je komplexní porozumění a získání perfektní orientace v řízení dodavatelského řetězce. Je pouze na Vás, na jaké části se chcete zaměřit, můžete si vybrat kurz dle potřeb. Během přípravy na zkoušku a jejího skládání získáte dokonalou slovní zásobu a naučíte se používat přesné odborné termíny v angličtině, takže pro Vás už komunikace nebude problém. Certifikáty od APICS jsou mezinárodně uznávané, což Vám poskytne výhodu při pracovních pohovorech po celém světě.

Otevřené kurzy

Otevřené kurzy pro jednotlivce z různých firem a oborů nabízí zajímavé příležitosti. Kromě individuálního přístupu od zkušeného APICS instruktora, budete mít možnost sdílet své zkušenosti k dané problematice s odborníky z oboru a navázat tak cenné kontakty. Kurzy většinou probíhají v Praze.

Firemní kurzy

Firemní kurzy jsou na míru upravené potřebám firmy. Obsah jednotlivých certifikací může být zaměřen na specifika vašeho oboru. Tyto kurzy většinou probíhají přímo ve firmě od minimálního počtu 5 studentů.

Online výuka

Je Váš tým rozprostřený po několika místech v Česku nebo dokonce po celém světě? Neutrácejte za dopravu a ubytování. Máme pro Vás řešení v podobě online kurzu. Výuka probíhá živě přes web kameru, tudíž zůstává neustálá možnost interakce s instruktorem i kolegy.

Možnost výuky v ČJ

Máte v týmu kolegy, kteří neumí dobře anglicky, ale chcete jim pomoci se zlepšovat? Zajistěte jim výuku v českém jazyce. Český kurz nabízí stejný obsah jako anglický jen bez závěrečné zkoušky a mezinárodního certifikátu. Nejoblíbenějším českým kurzem je CPIM Part 1 – Základy řízení dodavatelského řetězce. Tyto kurzy probíhají vždy jako firemní kurzy od minimálního počtu 5 studentů.

Certifikace

Production and Inventory Management

Kurzy potřebné pro získání certifikátu CPIM Vás dokonale připraví na zvládání interních procesů, plánování zdrojů a výroby. Díky skvělé výukové technice pro Vás nebude problém uplatnit získané znalosti v praxi. Pro získání certifikátu je potřeba složit dva kurzy a dvě zkoušky.

Více informací
Certifikace

Supply Chain Professional

Kurz potřebný pro získání certifikátu CSCP Vás dokonale připraví na řízení širšího dodavatelského řetězce od vstupních materiálů až po koncové zákazníky. Díky skvělé výukové technice pro Vás nebude problém uplatnit znalosti v praxi. Pro získání certifikátu je potřeba složit jeden kurz a jednu zkoušku.

Více informací
Certifikace

Logisticts, Transportation and Distribution

Kurz potřebný pro získání certifikátu CLTD Vás naučí, jak vytvořit efektivní logistické, přepravní a distribuční procesy v provozu firmy. Díky skvělé výukové technice pro Vás nebude problém uplatnit získané znalosti v praxi. Pro dosažení certifikátu je potřeba složit jeden kurz a jednu zkoušku.

Více informací
Nabízíme novou certifikaci

Professional Forecaster

Kurz potřebný pro úspěšné získání certifikátu přináší komplexní pohled na proces plánování poptávky a S&OP. Poskytuje nástroje pro zpřesňování jednotlivých plánů pro maximální efektivitu řízení procesů ve firmě. Pro získání certifikátu je třeba složit 3 dílčí online zkoušky.

VÍCE INFORMACÍ
CPF_box_2