CLTD

Certifikace CLTD poskytuje absolventům znalosti a nástroje nezbytné pro efektivní řízení koncových fází dodavatelského řetězce a umožňuje jim vytvářet účinnější provozní procesy v logistice, řízení transportu a distribuci.

CLTD
CERTIFIED

Certified in Logistics, Transportation and Distribution

Objevte CLTD

o čem je certifikace CLTD

Pracovníky se zaměřením na finální fáze dodavatelského řetězce (logistika, transport a distribuce)

Logistics engineer (inženýr logistiky), Logistician (logistik), Analytik, Logistics planner/specialist (plánovač logistiky), Distribution manager (manažer distribuce), Inventory manager (správce zásob), Logistics manager (vedoucí logistiky), Traffic manager (správce provozu), Traffic analyst (analytik provozu), Transportation manager (správce dopravy), Vendor inventory manager (správce inventáře dodavatelů), Warehouse operations manager (správce provozu skladů), Reverse logistics manager (manažer zpětné logistiky)

CLTD kurz certifikace

Obsah certifikace CLTD

přivedeme vás k úspěchu

Certifiakce CLTD poskytuje absolventům znalosti a nástroje nezbytné pro efektivní řízení koncových fází dodavatelského řetězce a umožňuje jim vytvářet účinnější provozní procesy v logistice, řízení transportu a distribuci.

V úvodní kapitole vás naučíme vnímat rozdíly mezi strategií logistiky a strategií celé společnosti. Dále vám pomůžeme vytvořit klíčové ukazatele a ukážeme jak měřit výkonnost procesů.

Naučíme vás, jak začlenit plánování do logistických procesů, dále pak, jak převést informace o poptávce do plánování kapacit pro sklad a transport.

Naučíme vás, jak vytvářet, plánovat a kontrolovat procesy nezbytné ke pracování objednávek. Díky sledování a měření výkonu dodavatelů a přepravců, které s vámi také probereme, pro vás nebude problém pružně reagovat na zákaznickou poptávku

Naučíme vás, jak vytvořit takovou strategii udržování zásob, aby byli zákazníci maximálně uspokojení i přes minimální nutné zásoby na skladě.

Naučíme vás, jak efektivně řídit procesy transportu a zároveň jak vybrat ideální typ dopravy pro výrobek na základě rychlost dodání, rozměrů balíku, objemu produktu, četnosti, dostupnosti a nákladu za zásilku.

Představíme vám praktické fungování teorie mezinárodního obchodu, zahrnující obchodní podmínky a mezinárodní dohody.

Naučíme vás, jak zanalyzovat transportní a distribuční požadavky vaší společnosti, jak vytvořit sítě skladů a transportních cest, díky kterým budou zajištěny včasné dodávky a uspokojení zákaznických potřeb.

V závěrečné části kurzu vám vysvětlíme proč a jakým způsobem bychom měli k otázce zpětné logistiky přistupovat, jak plánovat zdroje a řízení zpětné logistiky.

učebnice

E -learning

Díky přístupu do online sekce můžete procvičovat otázky s ukázkovými zkouškami a to vše na mobilu bez nutnosti nošení papírových verzí. V e-learningu naleznete:

Průběh a výhody certifikace

Lekce jsou dlouhé 4 dny a jsou rozděleny na dvě části po dvou dnech.
Během čtyřech dnů se vám bude 32 hodin věnovat zkušený, certifikovaný instruktor. Vyučovacím jazykem je ANGLIČTINA.
Nabízíme otevřené lekce pro jednotlivce a firemní lekce, které jsou upravené na míru.

příležitost k úspěchu

CLTD
certifikační zkouška

Pro přijetí ke zkoušce musíte splňovat alespoň jednu podmínku

    • 3 letá praxe v oboru
    • Bakalářský titul
    • Platná certifikace CPIM, CLTD, CTL, CFPIM, CIRM, SCOR-P, CPM, CSM nebo CPSM
  • Zkoušky probíhají na počítačích v testovacích centrech Pearson VUE
  • Každý test se skládá ze 150 testových (multiple-choice) otázek v anglickém jazyce.
  • Na vyplnění testu máte 3,5 hodiny
  • Výsledek zkoušky se dozvíte hned po ukončení

top výuka & kariéra

CLTD supply chain education

Ceník
CLTD

Oficiální ceník v EUR bez DPH.

Cena zahrnuje 32 hodin s APICS certifikovaným lektorem, oficiální učebnice, přístup do e-learningu a poukaz na závěrečnou zkoušku.

Pro specifické poptávky vždy připravujeme individuální kalkulace.

Chcete zlepšit svoji budoucnost ?

sledujte nás na sociálních sítích

Exclusivní obsah & novinky z oboru

#supplychaineducation

dotazy & kontakt

Supply Chain Education

Potřebuje jiný termín? Máte dotazy? Ozvěte se

telefon

+420 725 893 150

budeme se
těšit
Napište nám