BSCM kurzy

CPIM Part 1 - BSCM kurz je určen pro intenzivní přípravu certifikačních témat pro jedince, kteří mají základní znalosti. Kurz pod vedením zkušeného a APICS certifikovaného lektora je rozdělen vždy 2x do 2 dnů - celkem tedy představuje 32 hodin výuky. Naši APICS certifikovaní lektoři mají bohaté zkušeností v oblasti poskytování školení pro jednotlivce a firmy. Navíc kombinují praktické zkušenosti v různých podnikatelských prostředích. To má další výhodu v tom, že poskytují také praktické poznatky, které můžete použít v situacích, typických ve vaší firmě. Nabízíme otevřené kurzy pro jednotlivce i na míru přizpůsobené kurzy pro firmy tzv. “in-company trainings”. Součástí výuky jsou i oficiální APICS studijní materiály - učebnice, slovník a přístup do e-learningu. 

Rozvrh a registrace

Přehled termínů otevřených kurzů pro jednotlivce nalznete v našem kalendáři kurzů. V případě zájmu o termíny v příštím roce nás neváhejte kontaktovat.

Termíny firemních kurzů se vždy přizpůsobí možnostem a potřebám obou stran.

Pro registraci na kurz,

prosíme, zašlete nám na e-mail na adresu info@suppply-chain-education.cz . V případě příliš velkého počtu registrací budou účastnici registrováni podle data úhrady kurzu. Pokud naopak bude málokandidátů na provedení kurzu, ponechává si naše společnost právo kurz zrušit a vrátit registrační poplatek registrovaným účastníkům nebo nabídnout po dohode nejblizší nový termín.

Jazyk kurzu

Vyučovacím jazykem je angličtina. Prezentace, učebnice, slovník, e-learning i závěrečná zkouška jsou v angličtině

Proces certifikace BSCM >