BSCM kurzy

Tento kurz je určen pro intenzivní přípravu certifikačních témat pro jedince, kteří již mají základní znalosti. Spojuje v sobě samostudium s přednáškou od instruktora. Kurz zahrnuje 24 hodin vzdělávání. Hodiny jsou rozloženy na základě dohody s objednavatelem. Součástí dodávky jsou i oficiální studijní materiály APICS. Nabízíme též firemní “in-company trainings”; rádi pro Vás připravíme nabídku podle potřeb Vašeho podniku.

Rozvrh a registrace

Kurzy plánujeme v souladu s termíny poskytovanými APICS. Definitivní termíny a místa najdete v kalendáři kurzu.

Pro registraci na kurz,

prosíme, zašlete nám na e-mail adresu  info@supply-chain-education.cz     V případě příliš velkého počtu registrací budou účastnici registrováni podle data úhrady kurzu. Pokud naopak bude málo kandidátů na provedení kurzu, ponechává si naše společnost právo kurz zrušit a vrátit registrační poplatek registrovaným účastníkům nebo nabídnout po dohode nejblizší nový termín.

Musíte-li registraci zrušit, zašlete písemnou žádost nejpozději do 45 pracovních dnů před zahájením kurzu. Budeme účtovat storno poplatek ve výši 25%. Po tomto termínu již navrácení registračního poplatku není možné. 

Pokyny a jazyk kurzu

Náš autorizovaný instruktor má více než 20 let zkušeností v oblasti poskytování školení pro jednotlivce a firmy. Navíc kombinuje praktické zkušenosti v různých podnikatelských prostředích. To má další výhodu v tom, že poskytuje také praktické poznatky, které můžete použít v situacích, typických ve vaší firmě.

Materiály kurzu byly vyvinuty APICS, učebnice a prezentace jsou v angličtině. Vyučovacím jazykem je angličtina.

Proces certifikace BSCM >