SUPPLY CHAIN
EDUCATION

partner pro certifikace v řízení provozu, logistiky, Supply chain managementu

Mezinárodní certifikace

certifikovaní školitelé

top výuka & studijní materiály

Kdo jsme

partner vzdělávání v Supply Chain Managementu

Naší hlavní činností je vzdělávání v oblasti řízení dodavatelského řetězce. Organizujeme přípravné lekce, certifikační zkoušky a distribujeme výukové materiály pro jednotlivce i firmy. V Česku a střední Evropě již působíme od roku 2013 a jsme zde jediným oficiálním partnerem APICS a IBF, tudíž nabízíme exkluzivní vzdělávací program s možností závěrečného složení zkoušek a získání mezinárodních certifikátů.

Nadšení a individuální přístup jsou pro nás klíčové! Naši zkušení a certifikovaní instruktoři s Vámi budou sdílet vlastní zkušenosti a poskytovat Vám nejpokrokovější metody z oblasti řízení dodavatelského řetězce, díky čemuž si nás vybírají společnosti Samsung Electronics, Novartis, DHL, Honeywell, Foxconn, Philips a mnoho dalších.

členství v komunitě uznávaných odborníků

kompletní porozumění SCM

odborná slovní zásoba v AJ

Jsme partnerem

CLTD

Logisticts, Transportation and Distribution

Kurz potřebný pro získání certifikátu CLTD vás naučí, jak vytvořit efektivní logistické, přepravní a distribuční procesy v provozu firmy. Díky skvělé výukové technice pro vás nebude problém uplatnit získané znalosti v praxi. Pro dosažení certifikátu je potřeba složit jeden kurz a jednu zkoušku.

CSCP

Supply Chain Professional

Kurz potřebný pro získání certifikátu CSCP Vás dokonale připraví na řízení širšího dodavatelského řetězce od vstupních materiálů až po koncové zákazníky. Díky skvělé výukové technice pro Vás nebude problém uplatnit znalosti v praxi. Pro získání certifikátu je potřeba složit jeden kurz a jednu zkoušku.

CPIM

Production and Inventory Management

Kurzy potřebné pro získání certifikátu CPIM vás dokonale připraví na zvládání interních procesů, plánování zdrojů a výroby. Díky skvělé výukové technice pro vás nebude problém uplatnit získané znalosti v praxi. Pro získání certifikátu je potřeba složit dva kurzy a dvě zkoušky.

founder
Rob van stratum

founder
Supply Chain education

Apics master teacher

Zkušený Rob v současné době přednáší jako docent na Fontys University of Applied Sciences (Eindhoven, Holandsko) a jako hostující profesor také na několika univerzitách ve Spojeném království, kde vyučuje Procesní řízení (BPM), Řízení dodavatelského řetězce (SCM) a Řízení změn (CM) a to jak v bakalářských, tak v magisterských programech. Rob patří mezi uznávané odborníky a je spoluautorem několika učebnic z oboru řízení dodavatelského řetězce.

ana clerisse APICS

Ana Clérisse

APICS certified instructor

Ana je již několik let certifikovanou instruktorkou APICS a s námi spolupracuje již od začátku roku 2015. Svůj vlastní certifikát CPIM získala roku 2005 a o čtyři roky později složila zkoušky a získala tak i certifikát CSCP.  Dnes je i držitelem CLTD.

Vaclav Sulista

Václav Šulista

Business development manager

Václav vystudoval analytickou chemii na Karlově univerzitě a žije od roku 1990 ve Švýcarsku. Je nositelem titulu CPIM a CSCP. Václav má manažerské zkušenosti v různých oblastech a pracuje i jako kariérní poradce.

sledujte nás na sociálních sítích

ExKluzivní novinky & updates

řekli o nás

přejete si jiný kurz & certifikace ve vaší firmě

Supply Chain Education

Potřebuje jiný termín? Máte dotazy? Napište nám

telefon

+420 725 893 150

dotazy
Kontakt
Napište nám